Rtx 30 Serisi Ekran Kartı

Ekran Kartı | Bilgisayar Toplama

Ekran Kartı Satışı ve Bilgisayar Toplama işleri uzun zamandan beri Sultanbeyli bölgesinde teknik servis hizmeti, bilgisayar parça satışı, server kurulumu, Yeni Nesil Rtx 30 Seri Ekran Kartları, kamera sistemleri, yedek kurtarma, yazıcı tamiri, yazıcı kartuş ve toner satışı, laptop ve tablet tamiri, web hosting ve web tasarım hizmeti vermekte olan bir firma olarak tüm sorunlarınızı yerinde ve adresinizde giderebileceğimizi garanti edebiliriz.

Yeni Nesil Rxt 30 Seri Ekran Kartları

MÜKEMMEL OYUN DENEYİMİ

Yeni Nesil Rxt 30 Seri Ekran Kartları, GPU’ları oyuncular ve içerik üreticileri için üst düzey performans sunar. Bu GPU’lar en gerçekçi ışın izleme özellikli grafikler ve son teknoloji yapay zeka özellikleri elde etmek amacıyla bünyesinde yeni RT Çekirdeklerini, Tensör Çekirdeklerini ve duraksız işlem özelliğine sahip çoklu işlemcileri barındıran,  2. nesil RTX mimarisi Ampere tarafından güçlendirilmiştir.

Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin.

YARATICILIĞINIZI GELIŞTIRIN

RTX 30 Serisi GPU’lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı bu kartlar. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3B sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi en kodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

PROFESYONELLERE YAKIŞIR BIR YAYIN YAPIN

İnanılmaz grafiklerin yanı sıra kusursuz ve takılmayan canlı yayın akışıyla tüm dikkatler üzerinizde olsun. Yeni nesil donanım tabanlı en kodlama ve de kodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bilir biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni uygulamaları ile sanal arka plan gösterme, kamera görüntüsünü otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi hem ses hem de video kalitesini artıran güçlü yapay zeka özellikleri sayesinde canlı akışlarınızı bir üst düzeye taşır. RTX 30 Serisi GPU’lar takipçi kitlenize her zaman en iyi şekilde ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

DIRECTX 12 ULTIMATE

Oyun geliştiricileri şimdi Microsoft Windows tabanlı PC oyunlarına daha da muhteşem grafikler ekleyebilir. RTX ekran kartları ışın izleme ve değişken hızla gölgelendirme gibi gelişmiş DX12 özellikleri sunarak oyunlara ultra gerçekçi görsel efektlerin yanı sıra daha yüksek kare hızlarıyla hayat veriyor.