sultanbeyli ssd takma

Sultanbeyli SSD Takma

Sultanbeyli ssd takma, Sultanbeyli bölgesinde uzun zamandan beri teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bilgisayar ve laptoplarınızı bize getirin ssd disk hemen takalım. Ssd disk satışlarımız mevcuttur arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz?

Sultanbeyli SSD Takma

SSD nedir,

SSD  (Solid State Drive – Katı Hal Sürücüsü), verilerinizi depolamak için mekanik parçalar yerine bellek yongalarından ve dahili devrelerden faydalanan sürücülere verilen isimdir.

Son yıllarda iyi bir PC’ye sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelen SSD’ler, geleneksel sabit disklerin bazı sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Bilgisayarı mı Yoksa Diski mi değiştirmeli?

Laptop bilgisayarınızın yavaş çalışmasından şikâyetçisi iseniz veya masaüstü bilgisayarınız donarak ilerliyor ise o zaman bu makalemizi kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz. Genellikle kullanıcılar bilgisayarları veya dizüstü bilgisayarları yavaş çalıştığı zaman hemen değişim yapmaya giderler. Buda bilgisayarı yavaş çalışan kullanıcımızın bütçesine ek bir bütçe demek oluyor. Nedendir bilinmez ama bilgisayar kullanıcıları genellikle teknik konular ile uğraşmayı çok sevmez ve işi kestirmeden halletme yolunu seçerler. Buda onları yeni bir bilgisayar alması ile sonuçlanır. Geride ise daha uzun yıllar kullanılacak bir bilgisayar yığını kalır. Hurdacılarda bu tip işlemcisi ve ram belleği veya diski hala kullanılacak tarzda olan o kadar çok bilgisayar var ki inanamazsınız.

SSD Disk Montajı Pahalımı?

Laptopa ssd takma işlemi fiyat performans olarak ilk çıktığı dönemlerde çok yüksekti sonraları piyasada yaygınlaştı ve insanlar rağbet göstermeye başlayınca fiyatlar düştü. Yaklaşık olarak hdd disklere göre şu anki fiyatları  2-3 kat farklılık göstermektedir. diski fiyatları şu anda oldukça düştü. Dolayısıyla şu anda alım gücü kolaylaştı ve insanlar rağbet göstermeye başladı. Şimdi hemen hemen herkes SSD disk fiyatlarının düşük olmasından dolayı hızlı bir şekilde bilgisayarlarındaki eski disk modellerinden kurtularak yeni nesil SSD teknolojisine geçiş yapıyorlar. Şu an için disk fiyatları değişkenlik göstermesinden dolayı iletişime geçerek güncel fiyatlarımızdan faydalanırsanız daha iyi olur.

SSD Disk Faydaları Nelerdir?

Yavaş çalışan laptop veya notebook bilgisayarınıza ssd takmanın faydaları oldukça çoktur. En bilinen faydası hızlı çalışmasıdır.  Yani bir bilgisayarın 3 kat çalıştığını hayal edebiliyor musunuz? Bilgisayarınızın yavaş çalıştığından şikayetçi iseniz ve değiştirmeyi düşünüyorsanız o zaman kesinlikle bu diske geçmek zorundasınız. Mesela zaman tasarrufu olarak değerlendirebilirsiniz.

Eski nesil HDD diskimiz SSD disk ile birlikte kullanabilir miyiz?

Bilgisayarınıza SSD disk montajı yaptınız diyelim ve eski diskiniz boşa çıktı ise o zaman eski diskinizi ne yapacaksınız? Bunun için 2 yol var. 1. Seçenek bizden bir adet external disk kutusu alabilir ve eski diskinizi bu aparat sayesinde harici hard disk olarak kullanabilirsiniz. 2. Seçenek ise notebook dvd sürücüsüne takılan ve dvd sürücüsünü iptal ederek yerinde disk takılan bir disk yuvasıdır. Genellikle müşterilerimize bu tip işlemler yaparak bilgisayarın içerisinde 2 tane disk olmasını sağlıyoruz. Fakat bu işlemin olumsuz tarafı ise çok fazla DVD kullanıyorsanız artık kullanamazsınız demektir. Sebebi ise DVD writer takılan yere artık eski diskiniz takılmış olmasından kaynaklanıyor.

Sultanbeyli SSD Satın Al

  • Sultanbeyli ssd satın al (fiyat teklifi alabilirsiniz)
  • Ssd nedir, satışımız bulunmaktadır.

Ssd nedir, sultanbeyli ssd satın al ve yedek parça satışı için fiyat teklifi alabilirsiniz.